Contact

Algemeen Bibliowijzer Overijssel

 

Rijnbrink
www.rijnbrink.nl

 

bibliowijzer@rijnbrink.nl

Contactgegevens per bibliotheek

 

De Bibliotheek Almelo
www.bibliotheekalmelo.nl

 

 

De Bibliotheek Borne
www.bibliotheekborne.nl

 

Contactpersoon
Harmke Willems
T 074 2657200
E harmke-willems@kulturhusborne.nl

De Bibliotheek Dalfsen/Nieuwleusen
www.bibliotheekdalfsen.nl

 

Contactpersoon
Judith Verbeij
T 0529 432413
E J.Verbeij@bibliotheekdalfsen.nl

De Bibliotheek Deventer
www.obdeventer.nl

 

Contactpersonen
Hetty Odenthal (Consulent educatie 0-4 jaar)
T 0570 675773
E hodenthal@obdeventer.nl

 

  Marike Rienstra (Consulent educatie 4-12 jaar)
T 0570 675773
E mrienstra@obdeventer.nl

De Bibliotheek Dinkelland
www.bibliotheekdinkelland.nl

 

 

De Bibliotheek Haaksbergen
www.kulturhushaaksbergen.nl

 

Contactpersoon
Carry Bruggink
T 053 5722040
c.bruggink@kulturhushaaksbergen.nl

De Bibliotheek Hardenberg
www.bibliotheekhardenberg.nl

 

Contactpersonen
Ida Klifman (specialist 0-4 en 4-12 jaar)
T 0523 280015 of 0523 270271
ida.klifman@bibliotheekhardenberg.nl

  Iena Redeker (specialist 4-12 en 12-18 jaar)
T 0523 280014 of 0523 270271
E iena.redeker@bibliotheekhardenberg.nl

De Bibliotheek Hengelo
www.bibliotheekhengelo.nl

 

Contactpersonen
Astrid van Dam (Consulent Educatie)
T 074 2452560 of 06 23474308
a.vandam@bibliotheekhengelo.nl

  Peter Bonekamp (Consulent Educatie 0-4 jaar)
T 074 2452589 of 06 20183524
p.bonekamp@bibliotheekhengelo.nl

De Bibliotheek Hof van Twente
www.hofbibliotheek.nl

 

Contactpersoon
Gera Vehof  (Consulent onderwijs)
T 0547 273493
E g.vehof@hofbibliotheek.nl

De Bibliotheek Kampen
www.bibliotheekkampen.nl

 

Contactpersonen
Dieuwke de Goede (specialist 4-18 jaar)
T 038 3331828
ddegoede@bibliotheekkampen.nl

  Marjan Albers (specialist 0-4 jaar)
T 038 3331828
malbers@bibliotheekkampen.nl

De Bibliotheek Kop van Overijssel/Steenwijkerland
www.bibliotheekkopvanoverijssel.nl

 

Contactpersoon
Joke Hendriks (specialist educatie 0-18 jaar)
T 0521 513273
j.hendriks@bibliotheekkopvanoverijssel.nl

De Bibliotheek Losser
www.bibliotheeklosser.nl

 

 

De Bibliotheek Oldenzaal
www.bibliotheekoldenzaal.nl

 

Contactpersonen
Gerard Kotter (consulent educatie 0-12 jaar)
T 0541 512516
E gerard.kotter@bibliotheekoldenzaal.nl

  Benno Strengers (consulent educatie 13 jaar en ouder)
T 0541 512516
E benno.strengers@bibliotheekoldenzaal.nl

De Bibliotheek Ommen
www.bibliotheekommen.nl

 

jeugd@bibliotheekommen.nl

De Bibliotheek Rijssen Holten
www.bibliotheekrijssenholten.nl

 

Contactpersonen
Marga Schaafsma (specialist 0-12 jaar)
T 0548 513431
E educatie@bibliotheekrijssenholten.nl

  Annelies Kremer (specialist 12-18 jaar)
T 0548 513431
E annelieskremer@bibliotheekrijssenholten.nl

De Bibliotheek Salland
www.bibliotheeksalland.nl

 

Contactpersoon
Rita Glas
T 0570 561664
rita.glas@bibliotheeksalland.nl

De Bibliotheek Staphorst
www.bibliotheekstaphorst.nl

 

Contactpersonen
Annet Meems
T 0522 462044
a.meems@bibliotheekstaphorst.nl

  Petra Willems
T 0522 462044
p.willems@bibliotheekstaphorst.nl

  Ida Buurma
T 0522 462044
i.buurma@bibliotheekstaphorst.nl

De Bibliotheek Tubbergen
www.bibliotheken-tubbergen.nl

 

Contactpersonen
Yvonne Keizers (Leesconsulent)
T 0546 621536
y.keizers@bibov.nl

 

Evelien Gerritsen (Specialist 0 - 4 jaar)
T 0546 621536
e.gerritsen@bibov.nl

De Bibliotheek Twenterand
www.bibliotheektwenterand.nl

 

Contactpersonen
Dirry van de Grampel (coördinator educatie)
T 0546 562385 of 0546 659365
dvdgrampel@bibov.nl

 

Sipy Bos (lees-mediaconsulent)
T 0546 562385 of 0546 671949
s.bos@bibov.nl

De Bibliotheek Wierden
www.bibliotheekwierden.nl

 

Contactpersonen
Judith Verbeij (onderwijsspecialist)
T 0546 572784
j.verbeij@bibliotheekwierden.nl

  Gea Jansen (leesconsulent)
T 0546 572784
g.jansen@bibliotheekwierden.nl

de ZINiN Bibliotheek/Gemeente Hellendoorn
www.zininbibliotheek.nl

 

Contactpersonen
Ria van der Wielen (specialist educatie 0 – 18)
T 0548 613342
riavanderwielen@zinin.com

  Jolande Broens
T 0548 613342
jolandebroens@zinin.com

De Bibliotheek Zwartewaterland
www.bibliotheekzwartewaterland.nl

 

Contactpersoon
R. Tiemes (Consulent)
T 038 4771716
r.tiemes@bibliotheekkopvanoverijssel.nl

Stadkamer Zwolle
www.stadkamer.nl

 

Contactpersonen
Sunja Boegschoten (specialist 0-4 jaar)
T 06 38593805
sunja.boegschoten@stadkamer.nl
  Anneloes Zomerdijk (specialist 4-12 jaar)
T 06 30417082
anneloes.zomerdijk@stadkamer.nl